Stichting SportFrinten

Op 18 mei 2025 organiseert de Stichting SportFrinten
de BWF ronde van Super Dichtbij Schijf
met aansluitend het NK geüniformeerden en NK politie 2025 .



logo Super Dichtbij logo NPSB Met steun van onze hoofdsponsor de lokale super "Super Dichtbij" en vele andere sponsors uit het dorp organiseert onze stichting voor de derde keer de BWF ronde van Super Dichtbij Schijf. Dit jaar wordt in Schijf niet het NK WFN verreden maar in samenwerking met de politie sportbond (NPSB) wel weer het NK geüniformeerden en NK politie. Met medewerking van de BWF is het namelijk mogelijk om als afsluiting van de wedstrijddag (wedstrijden 50+,funklasse, 50- en amateurs) het NK geüniformeerden te laten verrijden. Dit jaar wordt als wedstrijd in een wedstrijd ook gestreden om het politiekampioenschap (NK-NPSB). Samen met de vele vrijwilligers uit Schijf en gesteund door de sponsors uit het dorp, gaan wij er alles aan doen om de wielerronde en het NK tot een succes te maken.

De ronde van Schijf kent een grote omloop van ca. 7,5 km waarvan 60% door het bos wordt gereden.Indien de wind uit het zuid-westen komt, kan het op de overige 40% van het parcours behoorlijk waaien. Het technisch eenvoudige parcours leent zich daardoor alleen voor een sterke kopgroep om van het peloton weg te rijden. Renners rijden namelijk lang in het zicht van het peloton en de kleppers in het peloton kunnen de voorsprong van een kopgroep goed controleren, bijvoorbeeld om de kopgroep op zeker moment in de koers als springplank te gebruiken voor eigen offensieve acties.

Ook voor het publiek kan het een leuke ronde zijn om naar te kijken. Strategisch opgesteld, zijn de renners over een groot deel van de route te volgen en bij café Jagersrust is het altijd gezellig.De finishlijn komt dit jaar aan de rand van het dorp te liggen.

Foto podium NK 2024



foto BWF: het podium van het in 2024 door de SportFrinten georganiseerde NK geüniformeerden.


foto winkel hoofdsponsor Super Dichtbij foto auto de Labie
Op de foto links staat de winkel van onze hoofdsponsor Super Dichtbij in het centrum van Schijf. Op de foto rechts zien we de volgauto van De Labie auto's uit Achtmaal. Ook tijdens de ronde van Schijf volgt hij het peloton met een prachtige wagen uit zijn collectie. De toeschouwers dienen het parcours altijd vrij te houden tot de volgwagen is gepasseerd.



Kerninformatie

    Permanence

    De permanence is in de kantine van sportpark "De Zoek", gelegen aan de Zoeksedijk 6, 4721 AT Schijf
    We zijn te gast in de kantine van RKVV Schijf om in te schrijven. Renners worden vriendelijk verzocht om op het parkeerterrein van het sportpark te parkeren. Het nabijgelegen parcours is eenvoudig per fiets te bereiken. Renners kunnen op het sportpark gebruikmaken van de ter beschikking gestelde kleedkamers en douches.

    Start-/finish

    De start-/finishlocatie is aan de Hoeksestraat gelegen aan de rand van het dorp. Graag aandacht voor het volgende: In verband met de mylapregistratie is het niet toegestaan bij het inrijden de finishlijn te passeren. De deelnemende renners kunnen inrijden dicht bij de startlocatie buiten het parcours op zowel de doorgaande weg naar Achtmaal als ook op de weg naar Essen of rijdend van de permanence parallel aan het parcours op de Zoeksedijk. Vanaf het moment dat de eerste categorie is gestart, geldt dat er in geen geval tegen de rijrichting van de renners in mag worden gereden.

    Datum wielerronde

    18 mei 2025
    aanvangstijden zijn:
    categorie BWF 50+ om 10:30 uur;
    categorie funklasse om 10:31 uur;
    categorie BWF 50- om 12:00 uur;
    categorie BWF amateurs om 13:30 uur.

    Verzorging

    verzorging is toegestaan. Er geldt geen ronde vergoeding bij pech. Met 7,5 km is de ronde daar te groot voor. Bij het voortijdig verlaten van de wedstrijd dient u zich af te melden aan de jurywagen.

    Verzorging

    Verzorging is toegestaan tot de voorlaatste ronde op de door de jury bepaalde locatie.
    Er geldt geen ronde vergoeding bij pech. Met 7,5 km is de omloop daar te groot voor. Bij het voortijdig verlaten van de wedstrijd dient u zich af te melden aan de jurywagen.

    Inschrijfgeld

    Er dient digitaal ingeschreven te worden via de website van de Brabantse WielerFederatie
    ( brabantsewielerfederatie.nl).

    Het kan zijn dat bij uitzondering op de wedstrijddag gelegenheid geboden wordt om nog in te schrijven, maar dit wordt dus niet gegarandeerd. Op de website van de BWF leest u het actuele inschrijftarief voor deelname aan de wedstrijden.
    Vaste rugnummers houden de renners gedurende het seizoen bij zich de overige rugnummers (en gehuurde transponders) dienen na de wedstrijd ingeleverd te worden.

    Parcours

    Op een paar honderd meter klinkers na een prachtige asfaltronde van 7,5 km
    De ronde wordt linksom gereden vanaf het vertrek in de Hoeksestraat (start/finish) naar links de de Roosendaalsebaan in de Roosendaalsebaan gaat over in de Nederheidsebaan. Aan het einde van de Nederheidsebaan weer naar links de Achtmaalsebaan in om het bos uitkomend weer links de Hoeksestraat in te duiken richting de finish.


    Inrijden op het parcours is, zoals boven reeds vermeld, met uitzondering van de laatste ronde van de voorafgaande categorie niet toegestaan tijdens de wedstrijd. Na het voor de laatste keer passeren van de startlijn mogen de renners achter de volgwagen het parcours op. De ronde kan dan verkend worden zonder de startstreep te passeren. Wil je de startstreep toch passeren dan dien je achter de jurywagen langs te rijden i.v.m. de mylapsregistratie.



    parcours BWF ronde van Super Dichtbij Schijf



    Prijzen

    Voor de categorieën geldt het volgende prijzenschema.
    De podiumrijders onvangen een bos bloemen (dit geldt ook voor de 60+ die meestrijden in de categorie 50+). Verder zijn voor de 50+, 50- en amateurs de volgende geldprijzen in euro's van toepassing (Schema BWF):1e €15, 2e €12,50, 3e €12,50, 4e €10, 5e €10, 6e €7,50, 7e €7,50, 8e €5, 9e €5, 10e €5. Voor elke 3 inschrijvers meer dan 30 inschrijvers komt er een prijs van 5 euro bij tot een maximum van 15 prijzen. Voor de funklasse wel bloemen voor het podium, geen geldprijzen.